چالش های خرید و فروش خودرو

 

خرید و فروش خودرو همواره یکی از کارهای تخصصی و پیچیده بوده و با چالش های زیادی همراه است. این امر بخصوص در شرایط کنونی بازار کشور و نوسانات شدید قیمت از حساسیت بیشتری برخوردار است. نا آشنا بودن به مسائل فنی، بدنه، مالی و حقوقی خودرو می تواند باعث بروز خسارات زیادی (گاهی تا ده ها میلیون تومان) به خریدار یا فروشنده گردد.  

با توجه به اینکه عموم مردم از تخصص، تجربه و وقت کافی در این خصوص برخوردار نیستند بنابراین بهترین راه هنگام خرید یا فروش خودروی خود، بهره گیری از مشاوران و کارشناسان خبره در کنار شما است تا با بررسی و کارشناسی دقیق و ارائه مشاوره های حرفه ای، شما را در انجام یک خرید یا فروش منطقی و هوشمندانه یاری نمایند و باعث جلوگیری از خسارات زیادی که ممکن است به دلیل نا آشنا بودن شما به مسائل تخصصی و مهم این حوزه برایتان پیش آید، شوند.

در این کار، هزینه ‏ای که بابت مشاوره پرداخت می ‏کنید در قبال جلوگیری از خسارات کلانی که ممکن است به راحتی و سادگی برای شما نیز اتفاق بیافتد، بسیار ناچیز و کاملا هوشمندانه است.

 

خودرویار با در اختیار داشتن دانش تخصصی و تکنولوژی‏های روز و مدیران و کارشناسان کارآزموده، در تمامی زنجیره تامین، در کنار کاربران خود بوده و تلاش دارد تا بهترین تجربه خرید و فروش خودرو را با استانداردهای بالای جهانی برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

 

در ادامه به توضیح برخی از چالش های اصلی این حوزه پرداخته می شود.

1- نوسانات شدید قیمت و ریسک زیاد معاملات در شرایط کنونی بازار کشور

2- مسائل مالی و تعیین قیمت واقعی خودرو

3- مشکلات پنهان فنی و بدنه که باعث خسارات سنگین به خریدار می شود

4- مسائل حقوقی و مشکلات آنها

5- وجود دلالان و واسطه ها

6- کلاهبرداری ها و روش های پیچیده آنها

7- دردسرهای خرید و فروش خودرو

 

 


برای بهره مندی از آفرهای ویژه خودرویار جهت خرید و فروش خودروی خود و نیز استفاده از امکانات مختلف مدیریت و نگهداری خودرو، اپلیکیشن خودرویار را نصب کنید و یک حساب کاربری برای خود در پلتفرم خودرویار ایجاد نمایید.

دانلود و نصب اپلیکیشن خودرویار