چرا بازار خودرویار؟

سرعت، راحتی، آرامش و اطمینان خاطر در انجام معاملات خودرو در خودرویار

 

خرید و فروش خودرو همواره یکی از کارهای تخصصی و پیچیده بوده و با چالش های زیادی همراه است. این امر بخصوص در شرایط کنونی بازار کشور و نوسانات شدید قیمت از حساسیت بیشتری برخوردار است. نا آشنا بودن به مسائل فنی، بدنه، مالی و حقوقی خودرو می تواند باعث بروز خسارات زیادی (گاهی تا ده ها میلیون تومان) به خریدار یا فروشنده گردد.  

با توجه به اینکه عموم مردم از تخصص، تجربه و وقت کافی در این خصوص برخوردار نیستند بنابراین بهترین راه هنگام خرید یا فروش خودروی خود، بهره گیری از مشاوران و کارشناسان خبره در کنار شما است تا با بررسی و کارشناسی دقیق و ارائه مشاوره های حرفه ای، شما را در انجام یک خرید یا فروش منطقی و هوشمندانه یاری نمایند و باعث جلوگیری از خسارات زیادی که ممکن است به دلیل نا آشنا بودن شما به مسائل تخصصی و مهم این حوزه برایتان پیش آید، شوند.

در این کار، هزینه ‏ای که بابت مشاوره پرداخت می ‏کنید در قبال جلوگیری از خسارات کلانی که ممکن است به راحتی و سادگی برای شما نیز اتفاق بیافتد، بسیار ناچیز و کاملا هوشمندانه است.

 

خودرویار با در اختیار داشتن دانش تخصصی و تکنولوژی‏های روز و مدیران و کارشناسان کارآزموده، در تمامی زنجیره تامین، در کنار کاربران خود بوده و تلاش دارد تا بهترین تجربه خرید و فروش خودرو را با استانداردهای بالای جهانی برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

 

صحت و سلامت معاملات (در بازار خودرو)

خودرویار با ایجاد بستری شفاف و مطمئن برای انجام معاملات خودرو و حذف دلالان و واسطه ها؛ و همچنین حذف غالب مشکلات و چالش‏های ذکر شده، سلامت معاملات انجام شده را تا حد بسیار زیادی افزایش داده و ریسک بروز خسارات فوق را برای خریداران و فروشندگان گرامی بطور قابل ملاحظه‏ای کاهش می‏دهد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل و خسارت، به عنوان حامی حقوق خریداران و فروشندگان محترم، تا پایان کار در کنار آنها خواهد بود.

 

گارانتی و ضمانت خودرویار (در نمایشگاه مجازی)

خودرویار با حذف تمامی مشکلات و چالش‏های ذکر شده، کلیه معاملات انجام شده در نمایشگاه مجازی خود را گارانتی و ضمانت نموده و در صورت بروز هرگونه خسارت برای خریدار یا فروشنده، تمامی خسارات وارد شده را پرداخت و تا پایان کار در کنار خریداران و فروشندگان محترم خواهد بود.

 

 


برای بهره مندی از آفرهای ویژه خودرویار جهت خرید و فروش خودروی خود و نیز استفاده از امکانات مختلف مدیریت و نگهداری خودرو، اپلیکیشن خودرویار را نصب کنید و یک حساب کاربری برای خود در پلتفرم خودرویار ایجاد نمایید.

دانلود و نصب اپلیکیشن خودرویار