راهنما

راهنما و توضیحات مهم:

لطفا در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص استعلام و پرداخت قبض های خلافی ابتدا موارد زیر را مطالعه فرمایید.

  1. در حال حاضر تمامی اپلیکیشن های گروه خودرویار از طریق سایت پلیس راهور به آدرس http://www.rahvar120.ir استعلام قبض های خلافی را انجام می دهند و بنابراین تمام نتایج اعلام شده به کاربران از طریق این اپلیکیشن‏ها، همانی است که از سایت پلیس راهور دریافت می شود و سرورهای گروه خودرویار هیچ گونه دسترسی یا دخل و تصرفی در آن ندارند.
  2. محتویات نمایش داده شده در سایت پلیس راهور آفلاین بوده و به هیچ وجه به بانک اطلاعاتی اصلی در سامانه مرکزی پلیس راهور متصل نمی باشد و تنها یک نسخه بروزرسانی شده (با تاریخ مندرج در سایت)، از سایت اجرائیات پلیس راهور است. (بنابراین ممکن است برای مثال شما قبضی را پرداخت نمایید اما همچنان در سایت پلیس راهور به عنوان پرداخت نشده نشان داده شود)
  3. به دلیل حجم بالای داده ها و عدم ارتباط آنلاین و لحظه ای به بانک اصلی، درحال حاضر به روزرسانی اطلاعات در سایت پلیس راهور، بصورت هفتگی انجام می‏شود.
  4. در صورت پرداخت مبلغ جرائم از طریق سایت پلیس راهور یا اپلیکیشن‏های گروه خودرویار، اطلاعات با تاخیر 72 ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج خواهد شد که در بروزرسانی بعدی اطلاعات تخلفات در سایت و همچنین اپلیکیشن های گروه خودرویار قابل رویت خواهد بود.
  5. گروه خودرویار تلاش دارد مجوزهای قانونی لازم را جهت اتصال مستقیم و لحظه ای به سرورهای مرکزی پلیس راهور اخذ نماید تا خدمات بهتری به کاربران خود ارائه دهد. لازم به ذکر است در حال حاضر هیچیک از اپلیکیشن ها یا سایت های دیگر چنین مجوزی را اخذ نکرده اند و قادر به ارائه چنین خدمتی نیستند.
  6. طبق سیاست های پلیس راهور در حال حاضر سرویس استعلام اینترنتی قبض های خلافی تنها در داخل کشور برقرار است و از خارج از کشور در دسترس نیست. بنابراین در صورتیکه در خارج از کشور هستید یا از فیلترشکن، پروکسی، VPN و مانند اینها در کامپیوتر، گوشی موبایل یا تبلت خود استفاده می کنید با پیام «شما به این سرویس از خارج از کشور دسترسی ندارید» مواجه خواهید شد. برای رفع این مشکل، در صورتی که داخل کشور هستید، فیلترشکن خود را خاموش نموده و مجددا تلاش نمایید.